TÜRKİYE’Yİ BAŞARIYA VE DAİMA İLERİYE TAŞIYACAK, HER BİREYSEL / TİCARİ SUALTI HİZMET PLANININ MİMARI OLMAK

SU6 Denizcilik Dalgıçlık Sanayi I. Sınıf Dalgıç Yusuf TOKALAR’ın önderliğinde kurulmuştur.

SU6, alanında ihtisas yapmış profesyonel ekibi, üstün hizmet anlayışı ve proaktif yaklaşımla siz değerli müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı vaad ediyor. Sualtı çalışmalarımızda dünyada lider olan teknolojik ekipmanlardan yararlanılmaktadır. Sualtı projelerinde birinci önceliğin iş güvenliği, kaliteli hizmet anlayışı olduğu bilinciyle, işimizi büyük bir titizlikle ve daima sizlerle işbirliği içinde yürütüyoruz.

SU6 olarak, sualtı hizmet sektöründe öncü olmaya devam ederek, bizlere duyulan güvenle ulusal ve uluslararası alandaki başarımızı arttırarak devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’yi başarıya ve daima ileriye taşıyacak, her bireysel/ ticari sualtı hizmet planının mimarı olmak

MİSYONUMUZ

SU6’na dokunan her müşteriyle ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, koşulsuz başarıyı hedefleyen, ömür boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf, güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurarız.
  • İşimizi hakkıyla ve en doğru şekilde yaparız.
  • Hizmet verdiğimiz alanda bizden talep edilen işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
  • Mevcut çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda, deneyimlerimizden, bilgimizden ilişkilerimizden ve son teknolojik ekipmanlardan yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
  • Değişimi kucaklarız, değişimin en hızlı ve kusursuz şekilde hayata geçmesi için biz dahil, herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.